Графік прийому лікарів

Коваль Світлана Іванівна

Завідувач ВСМ №1, лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 14:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 14:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 14:00

Питльована Оксана Миколаївна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:30 – 18:30
Вт 8:30 – 13:30
Ср 13:30 – 18:30
Чт 8:30 – 13:30
Пт 8:00 – 13:00

Карачок Ірина Петрівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 13:30 – 18:30
Пт 13:30 – 18:30

Сіра Марія Григорівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 8:30 – 13:30
Ср 13:30 – 18:30
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 13:00

Добрянський Василь Теодорович

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 13:30 – 18:30
Чт 8:00 – 13:00
Пт 13:30 – 18:30

Фем’як Ніна Петрівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:30 – 18:30
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 13:30 – 18:30
Пт 13:30 – 18:30

Бохонок Мирослава Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:30
Вт 14:00 – 19:00
Ср 13:30 – 18:30
Чт 8:00 – 13:00
Пт 13:30 – 18:30

Телішевська Ірина Максимівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:00 – 18:30
Вт 8:00 – 13:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 13:30 – 18:30
Пт 8:30 – 13:30

Дмитрах Галина Богданівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:30 – 18:30
Вт 13:30 – 18:30
Ср 8:30 – 13:30
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 13:00

Ментух Ольга Ігорівна

Лікар-терапевт

1, 3 вівторок, п’ятниця
9:00 – 14:00
2, 4 вівторок, середа, п’ятниця
9:00 – 14:00

Дубно Анна Михайлівна

Завідувач ВСМ №2, лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 14:00
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 14:00
Пт 14:00 – 19:00

Пилипенко Галина Яківна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:30 – 18:30
Вт 13:30 – 18:30
Ср 8:00 – 13:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 8:00 – 13:00

Повар Ірина Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 8:30 – 13:30
Чт 13:30 – 18:30
Пт 8:00 – 13:00

Мурська Тетяна Павлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:30 – 13:30
Вт 8:00 – 13:00
Ср 14:00 – 19:00
Чт 13:30 – 18:30
Пт 14:00 – 19:00

Качеровська Наталія Теодозіївна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 13:30 – 18:30
Ср 13:30 – 18:30
Чт 8:00 – 13:00
Пт 13:30 – 18:30

Григорович Леся Миколаївна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 13:30 – 18:30
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 8:30 – 13:30

Жеребецька Ірина Альфредівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 8:30 – 13:30
Ср 8:00 – 13:00
Чт 13:30 – 18:30
Пт 14:00 – 19:00

Мусійчук Надія Мефодіївна

Лікар-педіатр консультант

Пн 9:00 – 14:00
Вт 9:00 – 14:00
Ср 9:00 – 14:00
Чт 9:00 – 14:00
Пт 9:00 – 14:00

Убога Богдана Семенівна

Завідувач ВСМ №3, лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 14:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 14:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 14:00

Литвин Оксана Андріївна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 13:30 – 18:30
Пт 14:00 – 19:00

Гаєвська Ірина Омельянівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:30 – 18:30
Вт 13:30 – 18:30
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:30 – 13:30
Пт 8:30 – 13:30

Олійник Мирослава Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:30 – 13:30
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 14:00 – 19:00

Марченко Надія Василівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:30 – 13:30
Ср 13:30 – 18:30
Чт 13:30 – 18:30
Пт 8:00 – 13:00

Горбачевська Ольга Олександрівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:30 – 18:30
Вт 13:30 – 18:30
Ср 8:30 – 13:30
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 13:00

Ткач Роксолана Ігорівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 8:30 – 13:30
Чт 14:00 – 19:00
Пт 13:30 – 18:30

Стефанютин Любов Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 8:30 – 13:30
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:30 – 13:30
Пт 13:30 – 18:30

Косенко Оксана Романівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:30
Вт 14:00 – 19:00
Ср 13:30 – 18:30
Чт 8:00 – 13:00
Пт 8:30 – 13:30

Денищенко Надія Євгенівна

Завідувач ВСМ №4, лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 9:00 – 14:00
Вт 9:00 – 14:00
Ср 9:00 – 14:00
Чт 9:00 – 14:00
Пт 9:00 – 14:00

Мелешко Ірина Степанівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:30 – 18:30
Вт 8:00 – 13:00
Ср 8:30 – 13:30
Чт 13:30 – 18:30
Пт 8:30 – 13:30

Лемішко Ярина Олегівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 9:00 – 12:00
Вт 13:00 – 16:00
Ср 16:00 – 19:00
Чт 8:00 – 11:00
Пт 9:00 – 13:00

Абатурова Любов Іванівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:30 – 13:30
Вт 13:30 – 18:30
Ср 13:30 – 18:30
Чт 8:00 – 13:00
Пт 14:00 – 19:00

Гелеш Любов Романівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:30 – 13:30
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 9:00 – 14:00

Стецура Галина Вікторівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 9:00 – 14:00
Чт 9:00 – 14:00
Пт 14:00 – 19:00

Копак Ольга Степанівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 9:00 – 14:00

Федина Олена Іванівна

Лікар-педіатр консультант

Пн 14:00 – 17:30
Вт 8:00 – 11:30
Ср 8:00 – 11:30
Чт 8:00 – 11:30
Пт 14:00 – 17:30

Наконечна Оксана Євгенівна

Завідувач ВСМ №5, лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 14:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 14:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 14:00

Гавришкевич Ганна Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:30 – 18:30
Вт 8:30 – 13:30
Ср 14:00 – 19:00
Чт 13:30 – 18:30
Пт 8:00 – 13:00

Гапоненко Ганна Ярославівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 8:30 – 13:30
Пт 13:30 – 18:30

Конюшенко Валерія Юріївна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 13:30 – 18:30
Чт 8:30 – 13:30
Пт 14:00 – 19:00

Хрунік Галина Василівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 13:30 – 18:30
Ср 8:30 – 13:30
Чт 13:00 – 19:00
Пт 13:30 – 18:30

Колесник-Коваль Тетяна Степанівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:30 – 13:30
Ср 13:30 – 18:30
Чт 8:00 – 13:00
Пт 8:30 – 13:30

Момоход Галина Василівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:30 – 13:30
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 13:30 – 18:30
Пт 8:00 – 13:00

Гончаров Олексій Віталійович

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:30 – 18:30
Вт 8:00 – 13:00
Ср 8:30 – 13:30
Чт 14:00 – 19:00
Пт 14:00 – 19:00

Петрова Олександра Іванівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:30 – 13:30
Вт 13:30 – 18:30
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 8:30 – 13:30

Назар Ярослав Миколайович

Завідувач АСМ №1, лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 10:00 – 17:00
Вт 10:00 – 17:00
Ср 10:00 – 17:00
Чт 10:00 – 17:00
Пт 10:00 – 17:00

Шахова Наталія Олександрівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 10:00 – 15:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 9:00 – 14:00
Чт 10:00 – 15:00
Пт 14:00 – 19:00

Куспись Галина Гнатівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 13:00 – 18:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 8:00 – 13:00

П’єх Наталія Іванівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:00 – 18:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 9:00 – 14:00
Пт 14:00 – 19:00

Кулинка Ірина Іванівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 13:00 – 18:00
Ср 13:00 – 18:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 13:00

Пелех Світлана Петрівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 9:00 – 14:00
Вт 13:00 – 18:00
Ср 9:00 – 14:00
Чт 13:00 – 18:00
Пт 13:00 – 18:00

Мужиловська Надія Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 9:00 – 14:00
Вт 13:00 – 18:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 13:00 – 18:00
Пт 13:00 – 18:00

Мавдрик Юлія Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:00 – 18:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 14:00 – 19:00
Чт 13:00 – 18:00
Пт 8:00 – 13:00

Вовк Наталія Михайлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 8:00 – 13:00

Мокрик Юлія Олегівна

Завідувач АСМ №2

Пн 8:00 – 16:00
Вт 16:00 – 19:00
Ср 8:00 – 16:00
Чт 11:00 – 19:00
Пт 8:00 – 16:00

Лікар загальної практики – сімейний лікар

Пн 16:00 – 19:00
Вт 16:00 – 19:00
Ср 16:00 – 19:00
Чт 8:00 – 11:00
Пт 16:00 – 19:00

Тютько Оксана Богданівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 13:00 – 18:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 11:00 – 16:00
Чт 9:00 – 14:00
Пт 8:00 – 13:00

Когут Ганна Валентинівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 11:00 – 16:00
Ср 9:00 – 14:00
Чт 13:00 – 18:00
Пт 9:00 – 14:00

Слуя Маріанна Ярославівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 9:00 – 14:00
Вт 9:00 – 14:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 13:00 – 18:00

Степко Світлана Ярославівна

Завідувач АСМ №3, лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 9:00 – 15:00
Вт 10:00 – 15:00
Ср 10:00 – 15:00
Чт 9:00 – 15:00
Пт 11:00 – 15:00

Лужецька Мирослава Павлівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 14:00 – 19:00

Пилипчук Ірина Антонівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 8:00 – 13:00

Костів Ганна Степанівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 14:00 – 19:00

Скрипець Ірина Данилівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 13:00

Панчишин Наталія Ярославівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 8:00 – 13:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 13:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 13:00

Боднарюк Людмила Володимирівна

Лікар загальної практики-сімейний лікар

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:00
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 13:00
Пт 14:00 – 19:00

Терлецька Марта Ярославівна

Завідувач жіночої консультації, лікар-акушер-гінеколог

Пн 9:30 – 15:00
Вт 9:30 – 15:00
Ср 9:30 – 12:00
Чт 12:00 – 15:00
Пт 9:30 – 15:00

Черхава Мар’яна Миколаївна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 8:00 – 14:00
Вт 14:15 – 19:00
Ср 8:00 – 14:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 14:00

Петрик Ганна Петрівна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:45
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 14:00
Пт 14:00 – 19:00

Попович Наталія Богданівна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 8:00 – 14:00
Вт 14:15 – 19:00
Ср 8:00 – 14:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 14:00

Чорній Тетяна Анатоліївна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:45
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 14:00
Пт 14:00 – 19:00

Іванюта-Мануйлик Оксана Ярославівна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 9:00 – 15:00
Вт 14:15 – 19:00
Ср 9:00 – 15:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 9:00 – 15:00

Ковальчук Олена Євгенівна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 15:00 – 19:00
Вт 9:00 – 13:00
Ср 15:00 – 19:00
Чт 9:00 – 13:00
Пт 15:00 – 19:00

Кузь Ольга Ярославівна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 8:00 – 14:00
Вт 14:15 – 19:00
Ср 8:00 – 14:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 14:00

Корпан Руслана Богданівна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:45
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 14:00
Пт 14:00 – 19:00

Голдрич Богдан Андрійович

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 9:00 – 14:00
Вт 14:15 – 18:00
Ср
Чт 14:00 – 18:00
Пт 9:00 – 14:00

Дорощук Наталія Ярославівна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн
Вт 9:00 – 13:45
Ср 14:00 – 19:00
Чт 9:00 – 14:00
Пт

Вандьо Оксана Ярославівна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 8:00 – 12:00
Вт 14:15 – 18:00
Ср 8:00 – 12:00
Чт 14:00 – 18:00
Пт 8:00 – 12:00

Безпалова Ірина Антонівна

Лікар-акушер-гінеколог

Пн 14:00 – 19:00
Вт 8:00 – 13:45
Ср 14:00 – 19:00
Чт 8:00 – 14:00
Пт 14:00 – 19:00

Кушнір Ольга Олегівна

Лікар-акушер-гінеколог дитячий

Пн 8:00 – 14:00
Вт 14:00 – 19:00
Ср 8:00 – 14:00
Чт 14:00 – 19:00
Пт 8:00 – 14:00