00 Всесвітній тиждень грудного вигодовування – Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна поліклініка м. Львова"

Всесвітній тиждень грудного вигодовування

Всесвітній тиждень грудного вигодовування

Всесвітній тиждень грудного вигодовування

1-7 серпня Всесвітній тиждень грудного вигодовування. Цьогорічна тема: “Годування Грудьми – Основа життя”

1.08.2018 р. в жіночій консультації КНП “5 МКП м. Львова” було проведено навчальний тренінг з використанням роздаткових та відеоматеріалів на теми “Годування грудьми – основа життя”, “Допомога матерям успішно розпочати раннє грудне вигодовування” та “Труднощі при грудному вигодовуванні”.

 

Материнство є природним покликанням жінки і її важливою потребою. Народити дитину, виростити її міцною, здоровою, розумною є найбільшим щастям для матері і одночасно найбільшим громадянським обов’язком і батьків, і суспільства.Щоб малюк добре розвивався, потрібно його відповідно харчувати, доглядати, докласти зусиль для повноцінного духовного і фізичного розвитку.

Недаремно кажуть, що природа – наймудріша. Вона подбала про те, щоб жінка могла вигодувати потомство. Ідеальним харчуванням для немовлят є грудне вигодовування. У цьому процесі є дуже багато переваг – як суто фізіологічних, так і моральних, психологічних. За останні роки змінився погляд на грудне вигодовування у позитивний бік. Тепер дитинку прикладають до грудей матері в перші 15 хвилин після народження. Грудне молоко містить всі поживні речовини, необхідні дитині: білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мікроелементи… Грудне молоко захищає дитину від інфекцій, дає відчуття теплоти і комфорту.