Народне голосування

Колектив КНП “5 МКП м. Львова” висловлює щиру вдячність Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, зокрема директору п. Ірині Володимирівні Микичак, Львівському обласному центру громадського здоров’я і Львівській обласній профспілці працівників охорони здоров’я за проведення #НАРОДНОГО_ГОЛОСУВАННЯ до Дня медичного працівника!
Дуже приємно працювати в одній з найкращих клінік сімейної медицини, свідченням чого є визнання закладу на обласному рівні!
Щиро вдячні нашим друзям, колегам за підтримку у #Народному_голосуванні, а особливо нашим пацієнтам за підтримку та довіру! Це спонукає та зобов’язує нас працювати ще з більшою самовідданістю, вимагає від кожного з нас професіоналізму, душевної теплоти, сердечності і терпіння. Ми завжди будемо стояти на сторожі життя і здоров’я кожного пацієнта!
Щиро дякуємо Вам!!!

Наші переможці: